سن مناسب کاشت ابرو در تهران چه زمانی است؟

دکتر امید شعبانی

سن مناسب کاشت ابرو در تهران چه زمانی است؟

سن مناسب کاشت ابرو در تهران چه زمانی است؟ 500 500 parviz

سن مناسب کاشت ابرو در تهران چه زمانی است؟

هر کسی در بازه زمانی منحصر به فرد خود دچار تغییرات هورمونی ناشی از سن بلوغ می‌شود. اما به طور کلی دختران از سن 13 سالگی و پسران از سن 15 سالگی به طور میانگین بلوغ خود را آغاز می‌کنند. سن بلوغ می‌تواند بین 1 الی 5 سال به طول انجامد. پس از آن بدن شروع به ثابت نمودن صفات حاصل از تغییرات بعد از بلوغ می‌کند. همان طور که اشاره شد، سن تثبیت صفات هر کس نسبت به دیگری متفاوت است. با این حال پزشکان ما حداقل سن مناسب برای پیوند ابرو را 25 سال می‌دانند. در این سن معمولا تغییرات نهایی مو و ابرو رخ داده است.

نداشتن حجم کافی ابرو می‌تواند اثرات زیادی بر اعتماد به نفس و زیبایی ظاهری افراد بگذارد. این دست از اشخاص ممکن است در اثر شرایط مختلفی همچون بیماری، عوامل ارثی و ژنتیکی، حوادث و سوانحی مانند آتش سوزی و شکستگی، تمام یا قسمتی از ابروهای خود را از دست داده باشند. به همین دلیل بی صبرانه منتظر فرصتی هستند که بتوانند ابروهای خود را با استفاده از موهای طبیعی خود، پرپشت و چشمگیر نمایند. با تمام این اوصاف نظر تمام پزشکان و جراحان زیبایی این است که دختران و پسران زیر 18 سال به هیچ عنوان تحت درمان کاشت طبیعی ابرو قرار نگیرند. البته که این سن فقط برای کاشت ابرو نیست و دیگر متدهای زیبایی را نیز در بر می‌گیرد.

بدن انسان تقریبا از 18 سالگی به بعد شروع به تثبیت صفات و تنظیم هورمون‌های خود می‌کند. به هر صورت بهترین سن برای کاشت ابرو طبیعی، 25 سالگی به بعد است. اما اگر فردی اصرار بر انجام این روش دارد، باید “حداقل” تا 18 سالگی صبر کند. در غیر این صورت نتایج حاصل از کاشت ابرو باب میل نخواهد بود.

 

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20