زمان مناسب اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو در تهران

دکتر امید شعبانی

زمان مناسب اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو در تهران

زمان مناسب اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو در تهران 500 500 parviz

زمان مناسب اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو یکی از روش‌هایی است که امروزه اکثر خانم‌ها و دختران جوان از آن استقبال می‌کنند، این عمل زیبایی همانند سایر عمل‌های زیبایی در چهره‌ی افراد تاثیر بسیاری دارد.

بسیاری از خانم‌ها و دختران جوان و تعداد کمتری مردان بنا به دلایلی ابروهای پرپشت و زیبای خود را از دست می‌دهند و بیشتر آن‌ها به خاطر این اتفاق دچار افسردگی می‌شوند این دلایل می‌تواند:

افزایش سن

استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت پایین

سرطان

اسکار یا جراحت در آن ناحیه

امروزه با ایجاد مراکز زیبایی در زمینه‌ی پیوند ابرو، افرادی که ابروهای خود را بنا به دلایلی از دست داده‌اند، پیوند طبیعی ابرو را انتخاب کرده و انجام می‌دهند.

این روش طبیعی است و شاید کمتر کسی متوجه شود که شما پیوند انجام داده‌اید. بعد از پیوند ابرو برای مدتی طولانی (تا یک سال) ممکن است رشد ابروهای شما به صورتی باشد که بهتر باشد آن‌ها را اصلاح کنید.

همان طورکه می‌دانید برای کاشت ابرو از موهای پشت گوش شما استفاده می‌شود و خواب موی کاشته شده در ابرو باید به صورتی باشد که از موهای دیگر ابرو متفاوت نباشد، در نظر داشته باشید خواب ابرو بسیار مهم است.

موهای ابروی شما بعد از عمل، یک دوره ریزش کمی دارند و بعد از چند ماه به طور طبیعی رشد می‌کنند، این رشد طبیعی تا یک سال بعد از کاشت ابرو زمان می‌برد.

پس از این عمل نباید تغییرات زیادی به ابروها بدهید اما زمانی که ابروی شما چند ماه بعد از پیوند ابرو بلند شد، می‌توانید پس از مشورت با پزشک کمی با قیچی آن را کوتاه کنید؛ برای انتخاب زمان اصلاح ابرو پس از کاشت ابرو با پزشک خود مشورت کنید.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20