درمان قطعی ورم چشم بعد از کاشت ابرو در تهران

دکتر امید شعبانی

درمان قطعی ورم چشم بعد از کاشت ابرو در تهران

درمان قطعی ورم چشم بعد از کاشت ابرو در تهران 500 500 parviz

درمان قطعی ورم چشم بعد از کاشت ابرو در تهران

بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو و درمان قطعی ورم چشم، بیمار باید به مدت سه شب با زاویه 45 درجه بخوابد. به مدت 3 الی 5 روز پس از کاشت ابرو آسپرین نخورید. از 3 تا 5 روز بعد از عمل از مصرف نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید.

برای جلوگیری از تورم، هر 2 ساعت و 15 دقیقه کمپرس آب سرد را روی پیشانی خود بمالید.به بیماران پس از عمل زیبایی کاشت ابرو پیشنهاد می‌شود که از روز سوم به بعد پس از عمل شروع به شستن ابرو خود کند؛

اما شستشو باید خیلی ملایم بدون خراش و مالش باشد. پس از عمل زیبایی کاشت ابرو توصیه می‌شود که بیماران به مدت 48 ساعت برای دوش گرفتن صبر کنند و حتی پس از گذشت این مدت زمان اجازه ندهند که آب مستقیماً به ابروها برخورد کند.

استفاده از یک بسته کمپرس یخ درست در بالای ابرو ها نه در محل پیوند، می‌تواند یک اقدام پیشگیرانه عالی و موثر باشد. کمپرس یخ خود را حداکثر 10 دقیقه در هر ساعت اعمال کنید.

از هرگونه فعالیت بدنی شدید جدا خودداری کنید زیرا این امر باعث افزایش تورم و جلوگیری از روند بهبودی می‌شود. هرگونه فعالیت بدنی شدید می‌تواند باعث ترکیدن تورم و در نتیجه لخته شدن خون و عفونت شود.

از مصرف آسپرین و ایبوپروفن به مدت یک هفته کاملا اجتناب کنید زیرا این داروها باعث لخته شدن خون می‌شوند و در نتیجه تورم را بالا می‌برند.

استفاده از داروهای ضد التهاب برای درمان قطعی ورم چشم می‌تواند تاثیر گذار باشد. استفاده از کمپرس‌های سرد با کاهش جریان خون در آن منطقه باعث کاهش تورم می‌شود اما باید مراقب باشید بیش از حد استفاده نکنید زیرا ممکن است در رشد فولیکول‌های جدید مو تأثیر بسزایی بگذارد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20